Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Shawn Mendes...

Szerintetek Shawn Mendes melyik hotelban fog aludni majd Budapesten? 😅

Figyelt kérdés
nem betörni akarok hozzá meg semmi,csak gondoltam a koncertje végén megpróbálok találkozni vele

2018. júl. 31. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Cicuka nem unod hogy minden nap kiirsz egy teljesen ertelmetlen, eretlen tinip*csa-rajongo-kerdest errol a szerencsetlen fiurol?
2018. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen mindennap?😂 ez eletem elso kerdese itt rola,kulonben is fogalmad sincs mit jelent nekem Shawn,es hogy ez mennyire fontos nekem xd komolyan mondom,ha csak ennyit tudsz erre irni,miert nem hagyod figyelmen kivul?
2018. júl. 31. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem indul tovább a koncert után azonnal, akkor valószínűleg a Kempinskiben vagy a Four Seasonsben.
2018. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Általában a Lánchíddal szemben szállnak meg a világsztárok, Four Seasons a neve ha jól tudom.
2018. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kempinskiben van, latszik az instastory-bol amit kitett. Egyebkent mar nagyon sokan allnak/ulnek es vaenak ra a hotel elott
2018. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!