Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átszervezés idején van e joga...

Átszervezés idején van e joga a munkáltatónak korábban megszüntetni a munkaviszonyom ha én időközben beadtam a felmondásomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, beadtam a felmondásomat ahol a kilépéshez szükséges papírok alá lettek írva.

A cégnél jelenleg átszervezés folyik és még csak három hétig "kellek nekik", azonban a felmondási papíron szereplő utolsó munkanapom 6 hét múlva lesz.


Megteheti azt a munkavállaló hogy a hátralevő időarányos szabadságok kiadása után, idő előtt megszünteti?



2018. aug. 1. 19:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlenül elírtam az utolsó mondatot, ott Munkavállaló helyett Munkáltatót akartam írni.
2018. aug. 1. 19:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű a kérdésed.


Ha Te mondtál fel, mennyi a szerződés szerinti/vagy kollektív szerződés szerinti felmondási időd?

Ő - átszervezésre hivatkozva - felmondott előtte Neked?


Nem értem, hogy most akkor mi is történt. Írsz 6 hetet, aztán idő előtti megszüntetést...


Kicsit egyértelműbben légyszíves. Ki kinek mondott fel és mikor, mennyi egyik és másik esetben a felmondási idő.

2018. aug. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!