Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy gimis gólyatábor?

Hogy zajlik egy gimis gólyatábor?

Figyelt kérdés
9.-be megyek idén, a gólyatábor 3napos lesz(2éjszaka) és igazából arra lennék kiváncsi, hogy mi zajlik egy ilyen táborban, mikre lehet számítani. A tapasztalatokat/élményeket szivesen fogadom, és persze tanácsokat is! Köszönöm!

2018. aug. 4. 00:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! En tavaly voltam golyataborban, es oszinte leszek veled, en nagyoon feltem tole, mert nem tudtam mire szamítsak. Addigra mar megismertem jopar osztalytarsam, dehat akkor is idegen kornyezetben idegen emberekkel aludni elegge remiszto volt szamomra. Emlekszem, hogy mar egy honappal elotte paraztam, es mikor elerkezett a golyatabor napja, akkor olyannyira izgultam, hogy ugy voltam vele az odafele uton, hogy en ide fogok hanyni a muszerfalra.XD Remegett kezem/labam, de ahogy megerkeztem a suliba, es odamentem az akkorra mar “ismert” (egyszer volt kb. 10 fos elo osztalytalalkozonk, ahol beszelgettunk :)) osztalytarsakhoz, teljes nyugalmat ereztem. Nekunk 2 nap/1 ejszaka volt az egesz es az iskolaban tartottak, kulonbozo feladatok voltak, amelyekben a 3 uj osztalyt versenyeztettek egymassal. Az elso volt, hogy par tanar beoltozott, es egy kis belutatot adtak nekunk, majd eldugtak a kertben egyesevel becsomagolt gumicukor bekakat, es azokat kellett keresgelni (az az osztaly nyerte a kort, amelyik a legtobbet gyujtotte ossze), a kovetkezo 3 feladat pedig a varosban volt. Aztan visszamentunk ebedelni, majd kimentunk a kozelni sportpalyara, ahol izgalmas sportjatekok voltak (valtoverseny, kotelhuzas, stb.), majd egy kis pihi, vacsora fozes bogracsban es kb. 11 korul egy esti jatekra, ami annyibol allt, hogy bekotottek a szemunket, es ugy vezettek le a Duna-parta, ahol egy kotelpalya volt felallitva es bekotott szemmel kellett folymatosan fogni a kotelet, ha elengedted, akkor kiestel. :) Kozben ijeszgettek a felsobbevesek minket, de amugy jo volt. Visszamentunk, kulon teremben aludtak a fiuk es a lanyok, hat senki sem aludta ki magat, de reggel azert mehettunk tornazni/futni. Aztan nem tortent sok dolog aznap, de annyit elmondhatok, hogy nagyon kellemes elmenykent maradt meg. :) Osszebaratkoztam fiukkal/ lanyokkal egyarant es hiaba azon agyaltam egesz nyaron, hogy hogyan oldjam meg, hogy ne kelljen elmennem a golyataborba, nagyon orulok, hogy elmentem, mert fantasztikus volt. Sok sikert Neked, remelem tudtam segiteni, majd ird meg ide legyszi, hogy Neked milyen volt! :)
2018. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már elmúltam kilencedikes,szervező leszek az egyik gólyatáborban.Szívtani fognak,de vicces,ezen nem kell izgulni,a közös nevetések összehozzák az embert és nagyot jót fogsz röhögni,ha vissza nosztalgiáztok ezeken az emlékeken az emberekkel akikkel ott voltál.Összehozza az embereket és egy jó közösség lehet belőletek :) én két gólyatáborban voltam,hetedikben és kilencedikben,mindkettőt imádtam,izgultam,nagyon is,de igazából nem volt miért,mindenki izgul és talán emiatt jobban is odafigyelnek,hogy mindenki jól érezze magát és minél több barátot szerezzen.
2018. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!