Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikerült ezzel megölnöm a...

Sikerült ezzel megölnöm a poloskát, vagy túlélte? L

Figyelt kérdés

Előbb volt egy kis poloska gondom... Valahogy bejutott a kis r-hadék, rám hozta a szívbajt. Mivel nekem annyira fent volt, hogy olyan magasságokba nem érek fel, székre állva pedig, ha leesett volna, én is + infarktus. Ezért aztán elővettem jó barátomat, a porszívót.


Beszívtam a gépbe, utána porszívóztam a szobában, annyi port és macskaszőrt összeszedve amennyit sikerült találnom + a macskám wc-jéből (amit tegnapelőtt cseréltem) a lapáttal kivettem némi kavicsot. Utálom a poloskákat, ha egyszerre kettő bejutna a lakásba és nem nyugton lennének miközben összeszedem őket, hanem repdesnének össze-vissza, képesek lennének kiűzni a lakásból...


Szerintetek sikerült a hadművelet, vagy túlélte?



2018. aug. 4. 17:59
 1/1 anonim válasza:
Én szerintem sikerült mert a poloskák nem olyan szívós állatok!
2018. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!