Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Directonerek! Larrysek! 2013...

Directonerek! Larrysek! 2013 09 28 Harry Styles és Louis Tomlinson ez milyen esküvő dátuma? Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 15:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem hallottam erről, szóval kicsit utánanéztem. Állítólag Harry-nak és Louis-nak ekkor volt a titkos házasságkötése. Pl. Ed Sheeran, Harry egyik legjobb barátja tweetelt, hogy "Ma megházasodik a legjobb barátom", vagy Lou anyukája, hogy "Jó választás Louis".


Nagy Larrie stan vagyok, de erről ezelőtt nem hallottam, nem vagyok teljesen meggyőződve a dolog hitelességéről, de hát sose tudhatjuk, nem igaz? (:

2018. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

[link]


Itt egy cikk, ha tudsz angolul mindenképp olvasd el.

2018. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN :)))) Sajnos nem tudok angolul :((
2018. aug. 17. 13:43
 4/6 anonim válasza:
100%
Ezekhez hozzá tartozik hogy Harry ezekkel párhuzamosan azt tweetelte hogy nem kell papír a templomból, és Louist látták egy ékszerbolt előtt (az előtt ahol olyan rózsás gyűrűt lehet venni mint Harrynek van(és Harrynek elvileg azóta van meg a gyűrűje))
2018. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Plusz az is hozzá tartozik hogy Lounak azóta van 28as tetkója
2019. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit mert sosem voltak házasok. Azt mindenki kifelejti, hogy azon a napon a fiúk Ausztráliában voltak, és akkor még se a UK-ben, sem az USA-ban sem Ausztráliában nem volt elfogadott a meleg házasság. A story már itt bukott. Louisnak nem azért van 28as tetkója. Hanem azért mert a Doncaster Rovers foci csapatban az volt a mezszáma.
2023. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!