Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúnak milyen ajándekot...

Kardos Alexandraa kérdése:

Fiúnak milyen ajándekot vegyünk születésnap alkalmából?

Figyelt kérdés
Hamarosan elutazunk Olaszorszagba és egy barátomnak születésnapja lesz rá 1héttel, hogy visszajöttünk. Szeretnék neki hozni valami ajándékot, de nem tudom mit lenne érdemes, mikre gondoljak vagy minek örülne. Fotós és ezzel kapcsolatban gondolkodtam valami kis ajándekra, vagy valakinek bármi egyéb ajándékötlet?

2018. aug. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Google első találat. Egész kreatívak, biztos van kinn vmi hasonló.

[link]

2018. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az mondjuk gond, ha nincs tipped, hpgy minek örülne, hiszen megiscsak a te barátod, te ismered. Ennyi infó alapjan, tényleg csak valami "fotós" ajándék jöhetne szóba, kérdés, hogy mije nincs, aminek örülne...
2018. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a legnagyobb problémám, hogy igazából mindene megvan az életében, mindenért megdolgozott és már nem lehet neki mit venni. Vagyis lehetne de nincsenek millióim sem százezreim kamerára és kiegészítőkre. Nem él semmilyen droggal(alkohol,cigaretta...) hogy letudjam valami hasonlóval. Tudom milyen pólót, pulcsit vagy cipőt szeretne, de nincs saját keresetem és a szüleimet se szeretném több tízezres összegekkel terhelni, mivel mindenből a legmárkásabb kell...:D
2018. aug. 8. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!