Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Angolul milyen színt lehet kirakni ezekből a betűkből?

F V S A R

Keress kérdéseket hasonló témákban: rejtvény, megfejtés, angol, szín

2018. aug. 6. 19:55  Privát üzenet  

A válaszok
Mindet fel kell használni?

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. aug. 6. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen

# 2/7Időpont 2018. aug. 6. 20:05 Privát üzenet

Több anagrammakereső sem talált 5 betűs értelmes szót ezekből, így kicsi az esélye hogy van rá megoldás. Már a 4 mássalhangzó egy ötbetűs szóban sem túl gyakori. A maradék kevesebb betűs értelmes szavak sem színek:

[link]

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. aug. 6. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy barátom válaszolt egy kérdésre,amiben egy színről kérdezték,és ő így válaszolt.Kérdeztem hogy ez az "fvsar" a szín? És ő ezt válaszolta: "Igen,de könnyen megfejthető,egy angol szín a megfejtés." Nem értem :D

# 4/7Időpont 2018. aug. 6. 20:12 Privát üzenet
Szerintem sincs semmiféle megoldás.

# 5/7Időpont 2018. aug. 6. 20:12 Privát üzenet
Tehát az sem biztos, hogy anagramma? Pontosabban kéne feltenni akkor a kérdést...

# 6/7Időpont 2018. aug. 6. 20:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

pontosabban? szerintem anagramma,de hogyan tegyem fel máshogy a kérdést mikor én sem tudom megfejteni hogy az e vagy sem? szerintem az...Fingom sincs és kezd felbaszni hogy nem tudom megfejteni...

# 7/7Időpont 2018. aug. 6. 20:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy van az angolul hogy "neked vissza szokott írni"?
Tudnátok nekem mondani olyan oldalt, ahol angolul, angol felirattal lehet filmet, sorozatokat nézni? ( lehetőleg ingyenest)
Hogyan köszönjek el, ha fórumos supportnak írok angolul?
ANGOL Hogy van angolul az hogy "Sokkal többet értek annál, mint amit el tudtok képzelni. "?
Angolul melyik a helyes?
Ezekből a betűkből milyen vadállat nevét lehet kirakni angolul?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!