Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Hogyan kezelitek...

Nők, lányok! Hogyan kezelitek a szexuális zaklatást?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam. 30 éves vagyok, férjnél s nem tudom megvédeni magam. A férjemnek nem merem mondani, mert tudom, hogy bejönne a munkahelyemre, s balhét csapna.Az utcán is beszól, vagy csak "szemmel veri" azokat, akik nem tudják rólam levenni a szemüket. Szóval félek, hogy neki lesz baja belőle. Már volt, hogy nemi erőszak kisérletének áldozata lettem, szóval félt is nagyon. 3 hónapja vagyok új munkahelyen, sok férfi kollegám van, fogdosnak,taperolnak, szóban zaklatnak, részletezik, hogy mit tennének velem. Hiába állítom le őket, már sokszor rájuk kiabálok, nem ér semmit, csak nevetnek rajta. Ma amikor megláttam az egyik "fő zaklatót", elsírtam magam. Érzem, hogy lelkileg összeomlok, már félek bejönni dolgozni. De nyilván kell a pénz, én sem tehetem meg, hogy csak úgy felmondjak. Teljesen tanácstalan vagyok. Volt vagy van valaki hasonló cipőben? Mit lehet tenni, hogyan lehet ezt elviselni?

#zaklatás #munkahelyi szexuális zaklatás
2018. aug. 7. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Válts munka helyet az a legjobb, mert hiába jelentesz föl valakit, tanulsz meg verekedni , vagy viszed a HRhoz az ügyet attól még ugyan az lesz a környezet.
2018. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rúgjad t@k@n úgy, hogy 200 %-os impotens legyen, mert a fájdalomtól még a nyelvét is leharapja.
2018. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézus, milyen helyen dolgozol te ahol ilyen primitívek vannak? Én még cigány börtönviseltekkel is dolgoztam, de egyiknek sem jutott volna eszébe molesztálni. Nem lehet, hogy nagyon gyámoltalanul viselkedsz?
2018. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó:nem tudom, hogy gyámoltalanul viselkedek-e. Felemelem a hangomat, ellököm a karjukat. :( Csapatban vannak, én meg az új vagyok, szerintem ezért.

2018. aug. 7. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondogasd nekik , hogy fejezzek be,nem vesznek komolyan. Hanem fenyitsd be oket , hogy meg egy ilyen es feljelentest teszel zaklatasert.

Azert akkor majd elgondolkodnak, hogy mi van ha a birosagi levelet az asszony vagy rokon bontja fel, ha nincs otthon.

2018. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!