Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti ismeritek Momot? Mit...

Ti ismeritek Momot? Mit tudtok róla? Esetleg volt valami személyes élmény? Vagy valami amit hallotatok? Szerintetek igazi?

Figyelt kérdés
Szeretnék róla minél többet megtudni. Ha van valami nyugodtan írjátok le. Előre is köszönök minden kommentet.
2018. aug. 7. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok úgy írni mintha nekem sok tapasztalatom lenne de nincs ezért Paul Street és a Sötét Mesék videóiból hallott információkat fogom leírni, ide ni :D xd


Szóval ez a momo egy WhatsAppon fenyegetőző hacker csávó (ezt én így gondolom) mert az a profilkép az egy kínában vagy nem tom hol egy kiállításon megnézhető baba amit egy csaj csinált.

Szóval a telefonszám egy psziopata csávóé vagy esetleg egy csajé xd


Annyi a lényeg hogyha ráírsz akkor kb 80% esélyed van arra hogy nem fog visszaírni.

De ha vissza ír akkor besz*ptad :D mert a személyes információid a kezében lesznek. És ezt konkrétan le is fogja neked írni :D gyilkosságokról fog képeket küldeni.. Esetleg arról is hogy te hogyan alszol..

Vagy kér valamit, és ha nem csinálod meg.. Fenyegetőzni fog.

Egy csaj ez a pusztulat miatt lett öngyilkos.. És feltehetően ha visszaír akkor én is az leszek xddd

Szóval ez az egy új fajta kékbálna lesz..

Csak ha igaz

2018. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ne haragudj első válaszolo de én úgy tudom hogy egy japán férfi készitette egy kiállitásra\vagy múzeumba...a lényeg hogy egy szobor aminek az arcát arra használják fel hogy embereket rémiszgetnek. A kékbálnához hasonló és minden évben lesz egy ilyen hűlyeség. Ami szerintem minden évben meg fog történni... Elég remisztő ez igaz de hülyeség.


Amúgy nem is értem ha valaki rá ír akkor honnan tudja meg annak a bizonyos embernek a személyes adatait??

2018. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előző hozzászóló

Igazából Ip cím alapján simán leolvasható az hogy te hol élsz :/

Innen tudja az adataid.. Illetve az a bizonyos telefonszám.. :D szóval ez kicsit veszélyes

De biztos nem jön el Magyarországra egy japán csávó/nő (akik a momo profil mögött bújkál(nak) ) :/

2018. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez komoly? lehet, hogy megkapja a telefonodbol az adataidat de es akkor mi van? majd elmegy hozzatok vagy mi? egy ujgazdag tini barom szorakozik valoszinuleg, aki unja az eletet,vagy szar elete volt ezert masokat szivat. ne legyetek naivak. ha rad ir, nem kell vissza irni, ha megis veletlen gyanutlanul sikerul vissza irnotok akkor meg azonnal tiltani kell mindenhonnan, ahonnan csak lehet, ami ma mar konnyen megoldhato minden feluleten.
2018. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de ha nem teszed meg azokat a dolgokat amiket ker akkor sem tud tenni semmit. plusz ha mar ennyire naivak az emberek akkor fogjak meg magukat es ha mar durvul a helyzet akkor rendorseg.
2018. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!