Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetováltatnátok úgy valamit,...

Tetováltatnátok úgy valamit, hogy csak tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy disney szereplő,akit csak úgy szeretek. Magamra tetováltatnám,de félnék,hogy megbánnám. Tetszik nagyon,viszont nem érzem,hogy jelentene valamit. Ezért félnék,hogy megbánnám.

2018. aug. 7. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a kedvenc állatomat tetováltattam magamra, kicsit minimal stílusban, ahogy nekem tetszett. A mai napig nagy szemekkel néznek, amikor megkérdik, mit jelképez én meg azt válaszolom, hogy csak szeretem ezt az állatot😀 de én úgy gondolom, hogy ha már tetszik, annak tudat alatt oka van, én nem bántam meg az enyémet :)
2018. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, ma is láttam a buszon egy hölgyet, akinek a vádlijára Miki egér volt tetoválva, és sok embernek van mesefigurás tetoválása, nem hiszem hogy azok túl sokat jelentenek számukra azon kívül, hogy szerzik azt a mesét. (ezzel nem akartam senkit megérteni)


A saját tested, a te döntésed, de gondold át, mert életre szól. :-)

2018. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!