Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok másképp, csak meztelenül elaludni?

Figyelt kérdés

Tudom viccesnek tűnik, de pl ha megismerkedem valakivel és egy idő után először aludnék nála elég fura lenne meztelenül ott aludni, mivel nem kenyerem egyből szexelni senkivel, egy barátommal sem feküdtem le eddig első ottalvásnál, viszont akkor nem állt fenn ez a probléma. Tudom nevetséges, de valami megoldás?😂

20/L


2018. aug. 7. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elöre szokj hozzá, hogy egy vékonyabb valami van rajtad - meg lehet szokni minden gond nélkül, csak ne most kezdd el gyakorolni, amikor ilyen höség van.
2018. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mai napig meztelen tudok szinte aludni, nah igen... Ismerős a helyzet.


Kénytelen vagy legalább hosszú pólóban és alsóneműben aludni.


Még ha irritál is. Utálom ahogy a testen megcsavarodik az anyag stb.


Tűröd vagy külön alszol (amit rossz néven venne).


De csak akkor teszek én is ilyen kivételes alvást, ha kezdeti kapcsolatban vagyok valakivel.


Amúgy teljesen hidegen hagy kivel vagyok egy szobába (pl kórház, nyaralás stb), a takaró alatt akkor is ruha nélkül.


Mindig hason alszok nyakig takaróban.


Viseld el a polot xD valamit valamiért, ezesetben "szenvedsz" a női büszkeség és tartásért! Bírd ki ;)


25N

2018. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"egy barátommal sem feküdtem le eddig első ottalvásnál"


hogy erted egynel se?? hany baratod volt mar neked 20 evesen? szerintem gaz hogy ennyien megb*sztak mar es jatszod itt a prudet

2018. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Befekszel az ágyba és akkor bújsz ki a ruhádból. Ha rákérdez, elmondod neki, amit itt leírtál.
2018. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!