Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a Momo dolog?

Patrik4588op kérdése:

Mi ez a Momo dolog?

Figyelt kérdés

Hallottam róla de nem tudom mi ez valaki elmagyarázná?

[link]



2018. aug. 7. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

van róla pár cikk

lényeg, van 3 országba egy ilyen dolog, hogy momo ez egy csevegő alkalmazáson komnikál veled és fenyeget, meg "durva" képeket küldözget


ez ilyen rémisztő, félelmet keltő valami akar lenni

nekem pl irogathatná, hogy nézné ahogy alszok

1mázsás kigyúrt állat vagyok, megjelenne seggbe raknám... :D

de kisgyerekeknél valóban rémísztő lehet

2018. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most találkoztam vele, Facebookon egy magyar anyuka tette ki, hogy ráírt a lányára Messengeren... (persze az jó kérdés hogy ki, de úgy néz ki egy magyar ember is elkezdte már ezt a hülyeséget).

Utána olvastam, és először WhatsAppon kezdődött a dolog, külföldön. Mostmár Facebookon is van, Argentínában pl.egy 12 éves kislány állítólag emiatt lett öngyilkos... Mikor felnőttként megláttam, azért hirtelen nekem is para volt, hát még egy gyereknek. A magyar kislánynak például azt írta, hogyha éjfélig nem ír neki vissza akkor baj lesz. A lényege az, hogy megfélemlítse a gyerekeket.

Az viszont biztos, hogy az összes ilyen idiótát aki ezzel szórakozik, agyon kéne verni szó szerint! Egy elmebeteg elkezdte, a sok hülye meg folytatja. Arra nem gondolva, hány szerencsétlen gyerek fog ettől megijedni vagy rosszabbik esetben öngyilkos lenni...

2018. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Momo?

Őh..

Most fostam be mert mikor WhatsAppon hivtam akkor kicsongott..

Nagyon durva igazabol annyi hogy fenyegetozik meg ker dolgokat es ha nem csinalod meg akk fenyegetozik.

Meg a szemelyes informacioidat leirja (ip cim alapjan szerintem)

Meg sokkolo kepeket kuldozget.

Igazabol beszeltem a momoval es kajak ugy megijedtem mikor meghallottam hogy csukodik a kinti ajto xd rendesen ultem a szekrenyben 1 orat mert megvartam anyumekat xd

2018. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :D
2018. aug. 8. 12:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

már elkezdték utánozni is

de ezek csak üres fenyegetések, ismerek pár embert, akik ha fenyegetnének több valóság alapja lenne

itt pont csak anyi a lényeg, hogy kicsit parázz, de nulla a következménye, ezt a hatóságok is a kék bálnához hasonlítják, hogy lehet annak egy új változata

ott is az volt a lényeg, hogy első körökbe apró dolgokat kért, de ez mind kihatott az elmére, elszigetelt egy idő után mindenkitől és kimerített, hogy könnyebb legyen befolyásolni

de most őszintén... lehet azt épp ésszel komolyan venni, hogy "ha nem csinálod eltünsz a bolygóról"?? :D egy gyereket talán az ilyenekkel be tud paráztatni, egy épp eszű embert nem

de ha jobb lenne a szülő gyerek kommunikáció semmi baj nem lenne, rendőrségre bemmeni, számát leadni, még estleg ők is csevegnek vele, egy idő után ez is megszünne

2018. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Úgy tűnik, hogy megvan az éves tömeghisztéria a semmi felett, amin lehet 1-2 hétig csámcsogni meg a kamu bulvárcikkeket írni:

2016 - Talking angela és gyermekrabló furgonok

2017 - kék bálna

2018 - Momo

2018. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


behalok :D amúgy feltűnő, hogy csak cigány ismerősei vannak itt

2018. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Előző, biztos ő a Ricardo Momo, akinek nem adod meg a kért vasát, akkor ki jön a bátyjával a megyébül :''DDD
2018. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


kb úgy néz ki mint aki épp próbálja kipréselni össze szorított pofával, hogy "rossz lyuk" :D

2018. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Egy szobor japánban,amire rákaptak az emberek.Egy csomó elmebeteg gyökér elkezdte ezzel a Momo-val ijesztgetni a neten élő gyerkőcöket.
2018. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!