Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz egy rajz verseny, és...

Lesz egy rajz verseny, és gondolkozok a nevezésen. Csak még nem tudom melyik képet küldjem be. Vagy hogy egyáltalán érdemes-e nevezzek. Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 9. 12:15
 1/8 anonim válasza:
Mindenképpen jelentkezz,de ha nem akarod hogy pszihopatának nézzenek, akkor szerintem a rókás lenne a legesélyesebb!
2018. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az nem zavar ha psichopantának néznek:D

Csak mindenképp a legjobbet igyekszek vinni hátha sikerül^^

2018. aug. 9. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól rajzolsz, de ez a tehetséged akkor szólna igazán nagyot, ha saját ötletedet rajzolnád le, és nem más alkotását másolnád. Mert ugyanezekben a kategóriákban rengeteg hasonló alkotás van fenn, és azok bizony jobbak, mint a Tiéd. Valami egyéni, saját ötletet ha rajzolnál?
2018. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A roka és a bohóc egyéni.Meg a chucky.

Csak egyszerű pózba akartam állítani őket mert telyes tetnél elakadok, ezért vannak csak derékig és szemből. Persze hogy sok a hasonló mert igy néznek ki a legjobban. De ezt a hármat csak leültem és festettem.

2018. aug. 10. 13:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljes testnél*
2018. aug. 10. 14:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg sok ugy lett hogy néztem a filmet és egy bizonyos poziciót lefotoztam azt lefestettem.
2018. aug. 10. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e megadott témakör, vagy mindenki azt visz, amit akar? Helyedben én a rókát vinném, az a legrészletesebb, a legkidolgozottabb, azon látszik igazán a rajztehetséged. Mondhatnánk, majdnem fotó. Kicsit talán dúsnak ítélem a szőrzetét, de nagyon élethű.
2018. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs megadott témakőr. Azt viszek amit akarok.
2018. aug. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!