Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki anarchista lehet skinhead?

Aki anarchista lehet skinhead?

Figyelt kérdés
Aki skinhead az neonacionalista vagyis nem lehet anarchista?

2018. aug. 9. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A két szélsőség között mozognak. Egyszerre egy bőrfejű nem lehet neonáci és anarchista egyszerre, de van jobbszélsőhöz és balszélsőhöz tartózó is közöttük. És olyanok is, akik nem rasszisták, s nem politizálnak
2018. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RASH39 válasza:
Nehogy elhidd neki! Nincs szèlsőjobboldali skinhead!Amire ez a nagytudású gondol az a bonehead!
2018. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 19. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Drága barátaim! Olvasgassatok!


[link]

2018. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
R.A.S.H = Red and Anarchist Skinheads
2018. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem, aki skinhead akar lenni, annak a fejébe egy golyó kellene.

Azok ilyen fehér söpredékek, akik véletlenül, mindig a normálisabb romákat sikerül elkapniuk valahogy.

Mondom, úgy, hogy fehér vagyok.

2018. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak. Tehát ha jól értem a romákkal semmi baj had éljenek (persze igaz nem is kell kinyirni senkit a származása miatt) de a rohadèk skinheadeknek golyó kéne a fejébe.
2018. okt. 10. 06:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Azzal van bajom, hogy a jobb romák kapnak, akik a normálisabb környékeken laknak és dolgoznak.

Ahol a söpredékek laknak, oda meg már nincs bátorságuk bemenni.

Az összes söpredéket ki kellene irtani bőrszíntől függetlenül.

2018. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy ez a r*hadt média már a legtöbb emberbe beültette,hogy a skinheadek egyenlőek a neonácikkal,boneheadekkel.Persze nem csak a média segített ebben,de nagyrészt az ő hibájuk.A valódi skinheadek nem rasszisták és szimpatizálnak az anarchista punkokkal.Vannak Modok,rudeboyok,R.A.S.H-ek,S.H.A.R.P-ok,bootboyok,suedeheadek,Trojan skinheadek (vagyis az 1969-es skinheadek).Akiket te gondolsz skinheadeknek azoknak semmi közük hozzájuk.Had említsem még meg a Skunxokat,akik a skinhead és a punk egyik kevert szubkultúrája.A kopasz neonácik a 90-es években furakodtak be igazán,mint "szubkultúra" és mivel a rasszista megnyilvánulásaikra jobban felkapták a fejüket az emberek,ezért jobban megmaradt bennük,hogy a skinheadek rasszisták.A 70-es években is voltak már ilyen töredékek Angliában,amikor bevándorlók bejövetele ellen voltak,mert féltették az ország gazdaságát, (és ebből egyéb bekövetkezhető szociális problémájuk miatt) is és ehhez az ellenkezéshez az igazi,nem szélsőjobboldali bőrfejűek is csatlakoztak,de nem azért,mert utálják a bevándorlókat,hanem,mert a saját jólétüket,körülményeiket vették figyelembe.Ez is segített annak a hitnek az erősítésében,hogy a skinheadek rasszisták.Érdekességképp pedig még,ha zenét kellene említenem a skinheadek kedvelt zenéi az oi zenén kívül a skinhead reggae,a ska és a rocksteady.Én ismerek boneheadeket (neonáci bőrfejűeket),akikre te gondolsz,de több igazi skinheadet ismerek,mivel én is az vagyok és szomorúan látom,hogy sok antirasszista skinheadre rábélyegzik,hogy biztos náci,pedig a tradicionális skinheadeknek sokkal letisztultabb és elegánsabb az öltözködése,mint a boneheadeknek.


L

2018. okt. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huha... ebbe még így bele se gondoltam de igazad lehet
2018. okt. 11. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!