Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahova kiírhat...

Feketeaangyall kérdése:

Van olyan oldal, ahova kiírhatom a verseimet, összefüggő szövegeimet, és az emberek elmondják a véleményüket, kritikájukat ezen az oldalon kívül?

Figyelt kérdés
ha valaki ismer egy ilyen oldalt megosztaná velem? :D ha esetleg nem teljessen érthető amit szeretnék megpróbálom jobban elmagyarázni

2018. aug. 9. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze. Csinálhatsz blogot, vagy kiteheted a wattpadra is pl. A wattára előbb regisztrálni kell, de utána ki rakhatod a műveid.

Ha novellákat írsz, akkor van a fanfiction.net, vagy a tumblr, a Merengő (itt elég szigorúak, hogy mi kerülhet ki), és van még pár hasonló oldal.

2018. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Wattpadet már próbáltam,de nem tudom mi lehetett a probléma,hogy nem tettem normálisan közzé,de semmi reakció nem volt rá,vagy visszajelzés hogy bárki is olvasná,ezért azt hagytam.

A többit még nem néztem,köszönöm a segítséged!

2018. aug. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!