Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi hogy nálunk...

Anyám nem engedi hogy nálunk aludjon a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyámmal eddig nagyon jó viszonyom volt és mindent meg beszélhettünk, de a napokban elég sokat veszekedtünk és azt mondta ezután nem aludhat nálunk a barátom, pedig eddig minden hétvégén nálunk lehetett. Azt mondta, hogy az utóbbi időben elszálltam és nem foglalkozom fontos dolgokkal. Mit tegyek hogy ne legyen ilyen?
2018. aug. 10. 19:16
 1/3 Vickyy888 válasza:
Ez attól is függ hány éves vagy és mióta vagytok együtt... például én 17 vagyok és a barátommal 2 éve vagyunk együtt, de még ö sem aludt úgy nálunk a házba, csak egy kiránduláson...
2018. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Talán ne legyél annyira elszállt, ne hord fenn a otrod, és foglalkozz más fontos dolgokkal is (pl tanulás). Ez a tippem.
2018. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán gondolkozz el azon amit anyukád mondott és változtass a viselkedéseden.
2018. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!