Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanul meg a siket...

Hogyan tanul meg a siket gyerek jelelni?

Figyelt kérdés

Hogyan magyarázzák el neki hogyha nem hall semmit sem?

Egyszerűen nem értem.

Csak segítő válaszokat szeretnék kérni. :)



2018. aug. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskolában megtanulja a jelbeszédet. Hallani nem kell hozzá, csak látni. Mivel a süket jól lát, így képes megtanulni a jelnyelvet. Jó magam is így tanultam meg. Tudok olvasni is..:) és írni is.
2018. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
mert gondolod olvasni nem tudnak te fogykos? vagy gondolod hogy nem képesek megtanulni semmit ha nem hallanak? jesszus..
2018. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #2! :) Nem gondoltam azt, és nem vagyok “fogykos”. Csak valamit nem tudtam, ezért kitettem egy kérdést(erre való az oldal, nem?). De te, Te “nagy” troll jössz, és eljátszod hogy milyen menő vagy, pedig a való életben alig vagy 10 éves.

Köszi #1-es! :D

2018. aug. 13. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, nem minden siket jelel, de a legtöbbjük megtanulnak jelelni.

Jomagam is siket vagyok, de tudok beszélni és még nem tanultam jelnyelvet, mert nem érzem szuksegesnek, mivel nincsenek siket barataim...

2018. szept. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!