Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyerektelenekre tényleg...

A gyerektelenekre tényleg rossz öregkor vár? Mert ma mondta nekem egy olyan nő, akinek 3 is van, hogy nagyon sajnál, mert majd mi lesz velem öreg koromra. Én sok gyerekeset sajnálok inkább.

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek milyen öregkora lesz, nem függ attól, hogy van-e gyereke és hány, hanem csak attól, hogy milyen életet épített fel magának, illetve mennyire értelmesen tudja elfoglalni magát.

Sokkal több elönye van egy jó baráti társaságnak, velük sokkal több közös programot lehet csinálni.

Hiába van valakinek akárhány gyereke is, még jó kapcsolat esetén sem igazán számít, mert alegtöbb fiatal a szülöktöl messze él, jó esetben néha telefonon tudnak kapcsolatot tartani, de ennél többre nincs lehetöség.

Arról meg nem is beszélek, amikor eleve haragban vannak egymással, mert akkor még az esetenkénti beszélgetés is kiesik.

2018. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van gyereked van esélyrá hogy lesz aki rádnéz ha segítségre szorulsz.
2018. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha van gyereked van esélyrá hogy lesz aki rádnéz ha segítségre szorulsz."


Olvass bele a családi élet rovatba, akkor látod, hogy a legtöbb helyen a gyereknek eszébe sem jut foglalkozni a szülökkel, mert annál önzöbb.

Másrészt meg ahol még normális is a viszony, ott is a gyerek több száz vagy több ezer Km-re él, nem tud ránézni a szülöre.

Szóval tök mindegy, hogy van-e gyereke valakinek vagy nincs, idös korban ugyanott van.

2018. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy van esély rá! Nem azt hogy biztosan gondoskodik róla.
2018. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!