Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek Chanyeol hol fog...

LittleMonster270 kérdése:

Kpopperek Chanyeol hol fog forgatni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elvileg 13-án,tegnap este érkezett meg Chanyeol az EXO-ból egy forgatásra.Az érdekelne,hogy hol fog lezajlani ez mert sok helyen láttam azt,hogy Budapesten de azt is olvastam,hogy Mezőtúron lesz.Még az is érdekelne ,hogy meddig lesz itt Magyarországon??A válaszokat előre is köszönöm!!❤

2018. aug. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mi ott voltunk a reptéren^^ Lépj be facebookon az Exo Hungary csoportba, minden info ott van:D egyébként tegnap és ma is Mezőtúron van utána meg nem tudjuk. Lehet megy majd BPre körülnézni egy kicsit, ha lesz ideje remélem szegénykének. Elv. 20.án utazik vissza.
2018. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!De jó nektek irigyellek!!!❤❤❤
2018. aug. 15. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:

A stáb többi tagja állítólag tovább marad...de Chanyeolt nem tudom. Ezért a pár napért megérte neki ennyit utazni? :O

Első válaszoló, honnan tudtad meg, hogy hánykor jön a repülője? Bárcsak ott lehettem volna :(

2018. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy mit forgatnak?Mármint valami tv sorozatot/filmet vagy pedig vetélkedö/dokumentum műsort, ilyesmit?
2018. aug. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, amit említettem FB csoportba rakták ki és megbeszéltük, hogy mikorra kéne kimenni és egész sokan ott voltunk végül. Dramat forgat.
2018. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ezt miért csak most tudom meg??? :"( Remélem jól érezte itt magát
2018. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!