Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várom a sulit, mit tegyek...

Várom a sulit, mit tegyek hogy gyorsabban teljen az idő addig? (többi lent)

Figyelt kérdés
Idén kezdem a középsulit és már nagyon várom. Nem tudom hogy hogyan telhetne gyorsabban az idő. Valaki jár/ját már az én cipőmben? Tudnátok segíteni?

#középiskola #iskola #várom a sulit
2018. aug. 15. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én igen.De nem az első évfolyamot..az egész nagyon fura volt,de 2 hét és megszokgtam.A második évet viszont tényleg vártam 😂Szép idők voltak azok 😏 Nem kell rá annyira gondolni,hidd el gyorsabban elmegy az idő ha nem várod annyira..Foglald el magad valamivel..Mobil,Pc,Sport,haverokkal vagy barátnőkkel kimenni 👈(elég hasznos tud lenni,ugyanis ha elkezded az új sulit akkor örülni fogsz a hétvégének hogy kitucc kapcsolódni egy időre.Szóval alaposan fontold meg hogy vajon mit akarsz még csinálni a maradék szünetben.
2018. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál
2018. aug. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!