Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube videós szeretnék...

Youtube videós szeretnék lenni csak nem igazán tudom hogy milyen gameplay videót csináljak tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy youtube csatornát csak nem igazán tudom hogy milyen játékot vegyek fel gépem: i7-7500U geforce 940mx 2gb 4gb ram (1-2 hónapon belül 8gb lesz már)
2018. aug. 16. 00:11
 1/1 anonim válasza:
Pont valamelyik nap hallottam erről beszélni egy srácot, aki jobban képben van ezzel a youtube témával, hogy ebben a kategóriában már annyi jó és befutott videós van, hogy nem érdemes ezzel foglalkozni... Ez szerintem is így van. Inkább mással próbálkozz, légy egyedi és kreatív! :) Koncepció és ötletek nélkül ne kezdj bele, főleg, ha nagy reményeket fűzöl hozzá.
2018. aug. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!