Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sokat fogytam és a...

Nagyon sokat fogytam és a melleim egyszerűen borzalmasak lettek, semmi önbizalmam nincs. Szerintetek plasztikáztassam?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 04:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, lehet hülye vagyok, de nem nagyon vágom.

fogytál, oké, de melleidből hogyan tudtál fogyni?

Volt ilyen csöcstréning is?

2018. aug. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves elso,ha fogy egy no altalaban eloszor az arcan majd a mellén latszik amikor 20kilot fogytam nekem is total lementek a melleim es imadtam oket,hogy nem 75 E ,hanem csak 70 B lett a méretem es imadtam,h vegre talalok magamra melltartot es a felsok is jol allnak ,tudok futni anelkul hogy lotyogne anelkul,hogy allandoan a mellem lenne hangsulyos. Neked mekkora a cicid? Ha van penzed plasztikaztass,ha lenne en is felvarratnam oket az tuti,mert most visszaszedtem a husz kilomat,mert ez az en normal sulyom es megint utalom a nagy melleim.
2018. aug. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Sok fogyástól a mellei kisebbek lesznek, illetve a bőr is ott marad.

Egyértelműen ajánlott ilyenkor a. plasztika ha van rá keret.

2018. aug. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ferfiak nagyok sokfèle mellet szeretunk. Nem csak a magazinokban lathato mûvi tokeletesseg letezik. Ha kuldesz fotot, cserebe kuldok onbizalmat.
2018. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

1. ne küldj nekik képet, ezek csak ezért járnak ide

2. ha önmagadnak nem tetszik, akkor plasztikáztasd..mellesleg ha valaki szeretni fog, akkor nem a melleid fogják majd eltaszítani

2018. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem igy van de ha igy lenne hogy csak ezert jarunk ide azzal mi a problemad?
2018. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most szeretném majd valahogy összeszedni a pénzt rá.
2018. aug. 17. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!