Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszpremben jo diakmunka?...

Veszpremben jo diakmunka? Heti 1 nap.

Figyelt kérdés

Tudnatok ajanlani Veszpremben jo diakmunkat? Heti 1 napot szeretnek dolgozni szeptembertol. 21 eves lany vagyok. Otletek, hogy mit vallajak?

Nem szeretnek megerelolteto fizikai munkat, hostesskedest, multikat,ill. vendeglatast, kasszazast sem.

Tudom,hogy szuk a kor, de hatha valaki pont tud valami jot. Esetleg valami kereskedelemben, nagyobb uzletekben arufwltoltes vagy kisegites? Kerlek adjatok jo otleteket, osszatok meg a tapasztalataitokat. Koszonom

(Butasagokat legyszi mellozzuk)


2018. aug. 16. 15:27
 1/1 Dominik Tarcsay ***** válasza:

Tapasztalatból javaslom, hogy kukázd a diákmunkával foglalkozó honlapokat. Egy cég sem ír vissza.


Én Budapesten dolgoztam Call Center-esként a Fundamentánál, viszont heti öt napot kellett dolgoznom. Heti egy napra nem hiszem, hogy Magyarországon bárhol találsz ilyen típusú diákmunkát, de megfelelő kapcsolatokkal még az is lehetséges.


Diákmunkával átlagosan bruttó 1000 Forintot keresnél óránként, abból adóznod kell, tehát heti 6800 Forintért (850 Ft/óra, össz. 8 óra) érdemes átgondolnod, hogy egyáltalán megéri-e Neked dolgoznod.


Amikor lesz munkára időd és energiád, szerintem akkor kezdj dolgozni.


Nagy Magyarországon a munkaerőhiány, de heti 1 nap gyengén fogalmazva semmi. Ha találsz egy céget, ami elfogad ilyen munkaidőt, le a kalappal előtted.

2018. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!