Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki itt a gyakorikérdésekb...

Van aki itt a gyakorikérdésekben kettő vagy több neve van?

Figyelt kérdés

Nekem kettö volt,de csak azért mert nem tudtam az elözönek a jelszavát és csak késöbb jutott az eszembe.

de a második nevem is nöi volt.

most mindkettöt letöröltem és fantom nevem van, ahogy becézni szoktak a barátaim és ellenségeim.


viszont van itt egy "ellenségem" aki nagyon ugy tünik, hogy a másik profilja szerint nö, pedig az elsö az férfi. ismerem is facebook-on és tényleg férfi.


szoval egy férfi csinál magának nöi profilt?

ez az igazi kérdésem.



2018. aug. 16. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Profil? Mi az, hoyg profil? Itt egy becenevet (másnéven felhasználónevet) választasz, oszt kész. Nem mindegy, női, férfi, kutya vagy virág?
2018. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem jutott az eszembe a felhasználoi név kifejezés, bocsi.

csak zavar h akivel rosszban vagyok ugy ír mintha nem is ismerném. biztos vagyok abban h ö az.

2018. aug. 17. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!