Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért dagadt fel a szemem és...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Miért dagadt fel a szemem és a szám a Helia D krém használatától?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy allergiás reakciót váltott ki a krém használata?

Vagy valamelyik összetevőjére vagyok allergiás?

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Köszi a válaszokat!



2018. aug. 17. 07:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Az biztos nem kenem be az arcomat többet ezzel a krémmel.

Ha van rokonom akinek ez a krém bevált, akkor oda adom neki.

2018. aug. 17. 07:10
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon száraz az arcbőröm, és ezzel a krémmel szerettem volna hidratálni. De ez nem jó ezek szerint.


Erről a krémről van szó:


[link]

2018. aug. 17. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik összetevőjére allergiás vagy. Nekem pl azok a termékek esnek ki a használatból , amelyek kamillát tartalmaznak. Erre hosszú évek próbálkozásai alatt jöttem rá.
2018. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg igen. Valamelyik összetevőre lehet allergiás.

Használj micellás arclemosót, az nagyon jó a száraz, érzékeny bőrre, és keress olyan krémet, ami hypoallergén, és akár illatmentes. Én a DM-ből szoktam vásárolni, nagyon jó - és megfizethető - saját márkás krémeik vannak, száraz, vízhiányos bőrre is.

((Mellesleg sosem használtam a Helia-D márkát, túl drágának találtam. Minőségben van jobb, és olcsóbb.))

2018. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 2*Sü ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg allergiás vagy valamelyik összetevőjére.


Illetve ha első, egyedi esetről, és nem ismétlődő esetről van szó, akkor még az is benne van a pakliban, hogy nem a krémtől dagadt fel a szemed, hanem a krém használatával egyidejűleg, de attól függetlenül. (Pl. tegnap megfogtam egy almát. Fél perccel később belenyilallt a fájdalom a hüvelykujjamba. De nyilván nem az almától nyilallt bele. Az ok-okozatiságot és az egyidejűséget könnyű összekeverni.)

2018. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Mindenképp kipróbálok valami másfajta krémet, amit ti javasoltatok!

Valószínű, hogy a Helia D krémtől dagadt fel az arcom és a szemem, mert már ez a második eset (mint ahogyan most is), más valaki javaslatára vettem meg a Helia D krémet.

....és most is ugyanúgy jártam mint akkor.

Igen, hallottam már a kamilláról is, hogy allergiát okozhat.

2018. aug. 17. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:

A DM krémet ki fogom próbálni, mert hallottam másoktól is, hogy jó krémeket forgalmaznak!

Köszi szépen!

2018. aug. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!