Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Kecskeméti...

Mi a véleményetek Kecskeméti Katona József gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Még van bőven időm(2 évem),még gimis leszek,de nem szeretnél túlságosan elhamarkodott döntést hozni,ezért ha valaki esetleg oda jár/t,vagy egy ismerőse jár/t oda,szeretném ha megírná a véleményét az iskola nehézségéről,a tanaítokról,és a környezetéről.Valamint kb hány ponttól vesznek fel?Nagyon nehéz oda bekerülni?Általában hány fős egy osztály?A tanulással nem lenne gondom.Köszönöm a válaszataitokat:)!

2018. aug. 18. 15:08
 1/7 Svalcvardi válasza:
Jó iskola megéri tanulni ótt !
2018. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz bekerülni, mert elég elit iskola kecskeméten.
2018. aug. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oda jártam. jó!
2018. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Gólya vagyok, ugyan a tanulni való mennyiségéről még nem tudok beszélni tekintve hogy 2.napom de biztos hogy kemény suli, viszont úgy gondolom megéri küzdeni érte.. ahogy elnézem a tanárok elég rendesek és segítőkészek nyilván vannak kicsit unszimpatikusabbak is de az mindenhol. Bekerülni simán be tudsz ha jók a jegyeid, viszonylag jól írod mrg a felvételit (nekem 73pontom lett tehát nem is nagyon jó, de ez is élhető.. szerintem) emelett akkor se csüggedj ha véletlenül rosszabb lesz a felvételid.. mondjuk 60 valahánypont mert ha jól szobelizel még mindug sok esélyed van. Sok sikert kívánok és remélem hogy felvesznek 2 év múlva ha ide szeretnél jönni!
2018. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöném szépen a bíztató válaszokat!:))
2018. szept. 13. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Purrrrrfect!
2018. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hali, látom 2 éve írtad a kérdést szóval felvettek? Vagy hová vettek fel?
2021. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!