Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap benne voltam egy...

Tegnap benne voltam egy verekedésbe, ittas voltam de nem ez végett volt az egész. Volt már veletek ilyen? És mit javasoltok mit csinálhattam volna hogy ne így történjen?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy az egyik lány barátom testvéréhez mentünk aki várta őt. Oda mentünk minden jó volt és semmiből semmire olyanokat beszélt hogy mit keresek ott, ki a f**** vagyok meg ilyenek. Először még kinevettem őt aztán elé álltam és mondtam neki hogy gyorsan fejezze be mert nincs erre kedvem. Aztán még neki állt feljebb hogy mit képzelek magamról stb. A barátomnak haza kellett mennie és én kisértem őt el. Út közben nagyon ideges lettem és ez a story volt egész végig a fejemben. Aztán mentem megkeresni őt, először szépen beszéltem vele de még ott is szájalt, ő ült egy lócan felemeltem és meglöktem aztán volt még beszélgetés ugyan ez volt csak most a földhöz vágtam és elfordultam tőle és mentem volna el. Gyorsan felállt és hátulról állkapcson ütött én megcsúsztam és elestem. Mire felálltam elszaladt. Azt tudni kell hogy nem szeretek verekedni és amint olvastátok nem ütöttem meg pedig vagy 2-szer, 3-szor volt rá esélyem hogy megüssem. Szerintem ha én ütök először akkor jobban végződött volna az egész legalább is számomra. Tudom a verekedés nem jó és nem old meg semmit de abban a pillanatban azt hittem az lesz a legjobb.

2018. aug. 19. 13:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!