Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiírhatom facebookra a munkahe...

Kiírhatom facebookra a munkahelyemet?

Figyelt kérdés
Még csak gyakornok vagyok, és 1 hónapja kezdtem. Szerintetek kiírhatom facebookra, vagy rossz szemmel néznék?

2018. aug. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mért néznék rossz szemmel? Ha nem olyan a profilod, ami közerkölcsöt sért, mért kéne szégyellniük, hogy te ott dolgozol?
2018. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert még csak gyakornok vagyok, ami kb olyan mint a próbaidő csak diákoknak. Még az se biztos hogy végleg felvesznek teljes munkaidőbe. De lehet csak én gondolok túl mindent.
2018. aug. 20. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiírhatod, bár én csak akkor tenném, ha már biztos az állás.
2018. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kell kiírni?

Az lehet, hogy nem hátrányos számodra, ha megteszed, de ha kérdezgetnek munkahelyedről, a munkaadó rossz néven veheti válaszod, illetve ha nem válaszolsz a kérdező teszi ugyanezt.

2018. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!