Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy könyvet írok, viszont...

Egy könyvet írok, viszont megakadtam, mert nem tudom, hogy működik ez. (? )

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a főszereplő skizofrén és megölte az apját, családtagja nincs/nem ismeri őket, csak egy vele élő egykorú fiú. Egy késsel ölte meg az apját és azt ott hagyta a házba, csak úgy mint a véres ruháját. Ezután a fiúhoz ment.... stb. Másnap egy rendőr jön érte és innentől nincs meg a sztori. Szóval arra gondoltam, hogy mivel kiszámíthatatlan a skizofréniával, ezért egy pszichológushoz/pszihiáterhez viszik. Viazont nem tudom, hogy ott mit csinálnának vele, meg, hogy lecsuknák vagy mi?

Ha valakinek van ötlete azt előre is köszönöm.

A sztorit egyenlőre magamnak írom.



2018. aug. 21. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Letartóztatják, az egyértelmű bizonyítékok alapján kényszer gyógykezelésre ítélik, és beb@s(zá)k a zárt osztályra.

Annyit hadd segítsek már még, hogy helyesen: ott hagyta a házban. (Nem házba.)

2018. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 madboy0602 válasza:
Ahhoz mit szólsz hogy pszichiátriára kerül ahol egy kedves pszichiáter kezd foglalkozni vele időszakonként és furcsa dolgok derülnek ki a multjából, esetleg szövődik valami meglepő kapcsolat köztük de a betegsége újra és újra bezavar?
2018. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2#

Ez tetszik, ötletes. Valami ilyet akartam ^^

2018. aug. 26. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Milesz a cime??? Ki adatod ??? xD
2018. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!