Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárolt valaki a www.bakancsw...

Vásárolt valaki a www.bakancswebshop.com-on?

Figyelt kérdés
Mi most igen, és utólag vettük észre, aggódásra van okunk.Tapasztalatok?
2018. aug. 24. 08:46
1 2
 1/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

Én biztos nem fizetnék előre olyan helyen, ahol még csak az sem derül ki, hogy kinek fizetném ki a pénzt. De mégcsak az adatkezelési leírásból sem derül ki az, hogy ki fogja kezelni az adataimat. Még egy facebook oldala sincs, meg semmi más közösségi oldala, az ikonok csak a honlap megosztására szolgálnak.

Igen, én meglehetősen aggódnék a helyedben, ha már kifizetted. Úgy is mondhatnám, hogy ints búcsút a pénznek. Ha véletlen nem lenne igazam és mégis megérkezne a valóban eredeti termék, akkor azért írj majd pár sort ide...

2018. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet, hogy még működhet ez az oldal, ha más is vásárol, esetleg nem kapja meg a terméket, vagy egyéb probléma van,- ezt nem értem.Azért is írtam ki a kérdést, mert semmi vélemény róluk..Nem hiszem el, hogy ha lenne valami, nem tettek volna már lépéseket, hogy eltűnjenek...
2018. aug. 24. 09:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Én hiszem, hogy nem vernek át, csak ezt tehetem.De minden jel ez ellen szól. Mondjuk tegnap lett rendelve, elvileg 3-10 munkanap a szállítás.
2018. aug. 24. 09:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, londonport.hu oldalról rendeltem a bakancsot.
2018. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Kérdező, végül megérkezett a cuccos? Hasonlóképp jártam, mint te...
2018. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És Neked? Innen rendeltél?
2018. szept. 17. 22:29
 7/13 anonim válasza:
Innen rendeltem. Nekem még nem, bár nem is telt el meg annyi idő, amennyi ígérve van. Tehát neked?
2018. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem megérkezett, de sok köze nincs ahhoz amit rendeltem. Silány minőségű, cipőre hasonlító tárgy.
2018. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy érted, nem olyan, mint a weblapon szereplő fotó, tehát teljesen látszik hogy kamu? És hordhatatlan?
2018. szept. 21. 06:51
 10/13 anonim válasza:
Egy Dr. Martens Kendra-t rendeltem és egy silány alig hasonló, méretben sem egyező csizmát küldtek.
2018. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!