Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Radics Petiről?

Mi a véleményetek Radics Petiről?

Figyelt kérdés
Én nagyon birom a videóit meg mindent de azért kíváncsi lennék mások véleményére is!

2018. aug. 24. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Peti kétszínű.

Szidja más, neki unszimpatikus videósokat mert szponzoralt videókat nyomatnak. Miközbe ő sorra gyártja a fb-s videókat amiket utál és bevallottan csak a nézettség(tehát a pénz) miatt készít.


Emellett túl alpári néhány videója.

Pedig sok szinkron videója nagyon jól sikerült. De gondolom amikor nincs ihlet akkor is kell videókat csinálnia a pénz miatt. Ekkor pedig jönnek a trehány, alpári videók sorozatai a minőségi cuccok helyett.


De nem csinálja rosszul, hisz jól megél a tizenéves korosztályból. Csak közbe ne nyomatná a felháborodott videóit, szövegeit másokról.

2018. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Mikor szidott komolyabban videóst? Egy-két alkalommal hallottam csak 1-1 videójában hogy megemlít valakit, de én ez alapján nem gondolom úgy, hogy szidná őket (vagy ha szidja is, nem olyan publikusan).

A Facebook idióták pedig azért készül, mert a nézőknek tetszik. Bármilyen hihetetlen, nem megy minden videós a nézettségre. :) persze, ez is fontos, de Peti megígérte az egyik rész végén, hogy 20 ezer likenál folytatás. 42 ezer lett a vége. Nem gondolod, hogy lehet, hogy a nézői miatt csinálja? Első a közönség, mint tudjuk. :)

2018. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

A Facebook idióták sorozata zseniális!! :D (Láttátok már animálva? [link]


Igaz, van néhány videó, amit kisebb túlzásba visz (pl. A Maradj talpon! Paródiák), de általában röhögni szoktam mindegyiken. Amúgy kéne egy Gyakorikérdések idióták sorozat is, nem? :)



UI.: elado kavefozo erdekel valakit? csak 1000be kerul es nem lopott!!


(Igen, hülye vagyok :))

2018. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!