Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vinnél magaddal egy...

Mit vinnél magaddal egy lakatlan szigetre?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Lehetőleg ne olyanokat írjatok, hogy "egy jó könyvet, fényképezőgépet xD, lakatot"...;)


Úgy vélem, hogy az emberiség közel 80 százaléka kihalna, ha egy lakatlan szigetre kerülne, minimális felszereléssel.

Mivel nagyban függnek a "modern" dolgoktól.


Szóval. Nevezz meg 10 olyan TÁRGYAT amit magaddal vinnél.

Ha nem tudsz 10-et, az se gond. Köszönöm a válaszokat:)



2018. aug. 24. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Vinnék 8, általam kiválasztott politikust, az egyik kisfőnökömet, és egy motorcsónakot. Ez utóbbival meglépnék, a szigeten maradóknak meg beadnám, hogy "mindjárt visszajövök!".
2018. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Egy nagymellű szőke csajt.
2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

XDD, gondoltam hogy szét trolkodjátok, de olyan dolgokat kellene írni amik megnövelik az életben maradás időtartamának hosszát. :D még az is kimaradt hogy személyt, állatot lehetőleg ne írjatok .

Bár annak a csajnak én is örülnék ;) .

2018. aug. 24. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bicskát, fertőtlenítőszert és kötszereket, gyufát/gázgyújtókat, konzerveket, egy kis bográcsot, vizet, Papírzsepit, WC papírt, ollót, tükröt, szappant, törülközőt és ruhákat.
2018. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyvárosi gyerek vagyok, aszfalton nincs nálam jobb, de a fűtől félek (meg az állatoktól is, hiszen ijesztő, ha valami úgy működik, hogy nincs bedugva a hálózatba), így mindegy, mit viszek magammal, két nap múlva halott lennék. De vinnék mondjuk tűzgyújtó eszközt, amivel magamra gyújtanám az erdőt; íjat és nyilat, amit az első alkalommal ellőnék a 3.14csába és nem találnám meg, viszont egy elefántot sem találnék el vele; vinnék sátrat, amit nem tudnék felverni és ha mégis, egész éjjel nem aludnék, mert azt tudnám, hogy a ragadozók ellen nem véd és vinnék víztisztító tablettát, ami egy héten belül elfogyna, aztán meghalnék. Esetleg vinnék egy túlélésről szóló könyvet, hogy halálom előtt megtudjam, mikre lehettem volna képes, ha nem a betonon nőttem volna fel.
2018. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hálózsákot, fürdőnadrágot, naptejet, halászhálót, tűzgyújtót, machetét,ijjat,szalmakalapot, bográcsot,antibiotikumot.
2018. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
A feleségem, a fogamzásgátló tablettái, kóla, csoki, kés, műholdas telefon, fegyver, és valami jó cucc.
2018. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Na fürdőgatyát azt biztos nem vinnék. Lakatlan szigetre minek? Ki előtt szégyenkezel?
2018. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
0%
Lakatot. Hogy ne maradjon lakatlan...
2018. aug. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Jöhetnek még. Utolsónak meg gratulálok a szövegértéshez...
2018. aug. 26. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!