Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Nike cipőt, már kb...

Vettem egy Nike cipőt, már kb fél éve, kimostam mert már nagyon piszkos volt a külselye. Bár ne tettem volna. Mosás előtt nem volt semmi kellemetlen szaga, de kimostam és most olyan büdös lett, hogy az valami borzasztó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy lehet valami büdösebb mosás után mint mosás előtt. Nagyon aggaszt mert sok pénzt adtam érte. Van valami bevált módszert? Vagy járt így rajtam kívül valaki?

2018. aug. 24. 22:33
 1/2 madboy0602 válasza:
Mosd ki újra, de szedd szét ahogy csak lehet. Betét, cipőfűző ki, és jól szellőző helyre tedd ahol átjárja a levegő, szimplán beleposhadt a víz valószínüleg
2018. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagy mennyiségű vízben, ami érte, hiszen jól elázott, elszaporodtak a bacik. A baktériumok, gombák a nedvességet kedvelik.
2018. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!