Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csepelen lakom a Duna-parton...

Bozsomák kérdése:

Csepelen lakom a Duna-parton és kb 1-2 hete figyeltem fel egy monoton zúgásra (búvárszivattyúhoz hasonló), ami nonstop berreg. Nem tudtam rájönni, hogy mi ez. Lassan lehámlik tőle az agykérgem. Mi folyhat itt, esetleg más is hallja?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Panel? Lehet tetőn a szellőző
2018. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hallom, nagyon kellemetlen, és még éjjel is hallani, bár nem folyamatosan.

Ott a kanyarban, ahol a buszok fordulnak, van két autószerelő műhely is. Nem lehet, hogy valamelyikük a ludas? Fogalmam sincs, csak tipp.

Arra felé járva még, kétszer kénes szagot is éreztem.

Nem tudom mi folyik erre felé, de hogy fű alatt csinálják, az holt ziher.


By the way: A szomszédomban pedig biztos elefánt pampafű nő, mert minden áldott nap nyírja, sőt, olybá tűnik, mintha több szomszédnál is végig nyírná mindenki füvét... ennyi fű a világon nincs! Hacsak nem ezt hallod. Mert közelebbről még "élvezetesebb".

Ma már lenyírta a napi penzumot, úgyhogy talán ma este nem jut eszébe... a tesóm mindig azt mondja: olyan a hangja, mintha állandóan egy kisrepülő járna erre, de én biztos vagyok benne, hogy fűnyíróról van szó.

2018. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!