Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap este chat alternative-on találkoztam egy sráccal. A nevét nem árulta el. Fogtechnikusnak tanul, 20 éves. És olyan volt mint egy villám csapás. Rick és Mortys póló volt rajta. Nem tudom hogy találhatnám meg. Valakinek valami ötlet?

2018. aug. 26. 10:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Nyilván sehogy.
2018. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ott és akkor nem derült ki, már nem is fog. Közösségi oldalon név, város nélkül nem is tudsz keresni, és nem is garantált hogy ha rá is tudnál keresni akkor fent van az oldalon vagy a profilképe alapján beazonosítható.


Ez így veszett ügy.

2018. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felmész újra, és addig nyomogatod a következő chatpartner gombot, amíg újra meg nem találod a srácot, és akkor elkérheted az elérhetőségét.
2018. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mászkálj fel még arra az oldalra sokat; egyszer csak összesorsol még titeket a szerver, hogyha van még közös dolgotok, sorsfeladatotok az életben. Amúgy én hiszek abban is, hogyha nagyon akarod, be fogod őt vonzani. Szóval szerintem is próbálkozz
2018. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
hát sajnálatos módon Rick szavaival élve, az univerzum hatalmas, rengeteg ember él benne, rengeteg 20 éves fogtechnikus van aki rendelkezik rick and morty-s pólóval. Talán ha olyan beállítottság, rick and morty magyar és angol fan oldalakon találhatod meg. A psychobb és sötétebb útja az lenne ha egy magánnyomozót kérnél fel, de ez édes kevés információ, és még psychopatának is nézne, vagy még ott van hogy egy eszméletlen jó programozót megkérsz rá, valahogy találja meg az előzményeit, de az is hatalmas munka, és lehet hogy lehetetlen is.
2018. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!