Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az NKE-RTK-ra szeretnék...

Ha az NKE-RTK-ra szeretnék jelentkezni jó ha töri-föci faktot választottam? Aki ide jár/jelentkezik milyen faktra járt és miből érettségizett?

Figyelt kérdés
töri-magyar vagy matek faktban gondolkodtam, de kell egy 5. választható érettségi is, ezért választottam a föcit.

2018. aug. 26. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó.
2018. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valaki aki ide járt tud véleményt írni,elsősorban hogy melyik szak a jobb és hogy hova vették fel?
2018. aug. 26. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezen a szakon van fizikai alkalmassági? Ha van, akkor szerintem a tesi sem lenne rossz az állóképesség növelése miatt.
2018. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van, csak tesi fakt nincs :/ úgyhogy az marad alapórában
2018. aug. 26. 15:22
 5/13 anonim válasza:

Szia! Töri -magyar-matek ezek azok a tantárgyak amit a felvi is néz,legalább így tudod,hogy ezekre "gyúrj" rá. Szerintem jó lesz ,amit elgondoltál. Egyébként aok sikert a felvételin,milyen szakra tervezel jelentkezni az RTK-n? :)

Nekem MAgyar -töri ,a matek sajna nem az erősségem..

2018. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom még, könnyebb lenne a választás ha tudnám hogy mi lesz a keresettebb és hogy hova helyeznek el..

Ha te is ebben gondolkodsz, akk írd meg te melyik szakot választottad.. és h miért..

2018. aug. 27. 18:55
 7/13 anonim válasza:
Én úgy gondolom ,hogy rendőr ,nav,katasztrófavédelmis mindig is kelleni fog..szóval olyan nincs ,hogy melyik lesz a keresetebb.Minden szak ,ami hivatásos az tiszti beosztást ad. A választásom a rendőri szak(ok)ra esett.De ez majd elválik.
2018. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az érettségin meg ne aggódj, annyira lesüllyedt a ponthatár egy csomó szakon, hogy a legbutábbakat is felveszik.
2018. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Lesüllyedtek? Utolsó, te tisztában vagy az idei ponthatárokkal, vagy csak a hasadra csapva dumálsz?!
2018. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, annyit tudok róla, hogy elvégeztem az RTK-t. Az elég nem? Pontosan tudom, hogy miről beszélek. De megnézheted amúgy a ponthatárokat, az előző évekhez képest, én nem érek rá interneten vitatkozni random emberekkel.
2018. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!