Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgyhogy a világ...

Csak én érzem úgyhogy a világ egy nagy szenvedés?

Figyelt kérdés

Minden olyan olcsó itt. Sok mindennel eltereljük a figyelmünket a múló időről. A Politika, az erotika, a művészetek, a közigazgatás stb mind-mind olcsó játékok. Mintha ovisok játszanának egy Magyarország nevű kertben. Hol ezt játszunk hol azt. Szenvedünk csak nem merjük bevallani ezért inkább párkapcsolatba, pártokba,filmekbe, könyvekbe menekülünk.

És miért kell mindent olyan komolyan venni? Pl a devizahiteleseknél is semmi rugalmasság, emberség nincs az emberekben. A bank is simán lengethetné. Miért kell mindig ennyire az az urva profit? Vagy igen is komolyan kell venni a dolgokat?


Ha magatokba néztek szerintetek nem szenvedünk a bürokráciától? a munkától?


Miért nem lehet könnyeben és rugalmasabban élni?



2018. aug. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal...
2018. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szenvedés. Persze nem jó mindig minden, vannak nehézségek. De mindenkinek vannak. Nem szabad túl komolyan venni magad. Nem te vagy a világ közepe. Akkor nem fogsz annyira magadra venni mindent. A nehézségek meg feladatok, meg kell oldani. Ezek hétköznapi dolgok. Tényleg nem erre kell pazarolni az életet.
2018. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy részben te magad döntöd el, hogyan éled meg az életed.

Ha csak passzív vagy, akkor csak sodródni fogsz, amerre a szél fúj...

2018. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha ezt a szemleletet erosited magadban, akkor igen, szenvedes.
2018. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En is sokszor megkerdezem magamtol.Hogy tenyleg ennyi az elet? Szenvedes,hogy legyen munkahely,hogy fizetni tudjuk a szamlakat,szenvedes a munkahelyen,hazamenni,masnap megint ujra es ujra.Sokan vunk ugy,hogy nyaralast nem engedhetunk meg magunknak,szep dolgokat nem tudunk megvenni magunknak,nincs parkapcsolatunk...csak egy szenvedes az egesz elet.
2018. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!