Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szivart tudtok ajánlani?

Milyen szivart tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszer bele szivtam kb ugy 3-4 szer egy nagyon jo kubai szivarba és azóta kezd egy kicsit érdekelni az egész szivarozás.


Milyen szivart vegyek legelsőnek?

Mivel ez lesz az első szivarom (amit úgy rendesen el is akarok szivni nem csak párat bele azt csá) valami egyszerűbbre gondoltam nem egy nagyon drága prémium szivarra.

Hanem egy olyan 1000-1500 kozott vmi jo kis kezdő szivart tudtok ajánlani amire úgy azt mondjátok h tényleg jo?


Valaszt elore is koszi!!!



2018. aug. 26. 16:31
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Anno lehetett kapni a Principes-nek szivarját, még talán most is, van többféle aromában meg azt hiszem natúr is.Kb. 400 Ft., régen azt szívtam, nagyon jó, ki kell próbálni.

Ha nem szívtál még, akkor szivarkákkal kezdj szerintem, pl. Handelsgold, 470Ft. 5 db., ebben van csokis, vaniliás, epres, almás, cseresznyés.

Natúr szivarkában van Hunor, azt hiszem kb. 400Ft.,talán 5 vagy 7 darabos, de az nagyon erős és büdös.

Szivarban van még a Don Alfredo, natúr, 2db-os,kb. 1000Ft, nekem az nagyon bejön, nagy, igazi szivar méret.

2018. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Djarum-ot is. Nekem bejött, és nem is drága.
2018. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. aug. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!