Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, ha a Team Fortres...

Az normális, ha a Team Fortress 2 nevű jűtékban 583 órám van?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy lehet egy játékot függeni, de ez normális? Mármint ez a játék szerintem nagyon jó, és ajánlani is tudom, de nem lesz bajom ennyi játék időtől?

2018. aug. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem meghatározható a "normális". Van aki szerint minden számítógépes játékra elfecsérelt idő felesleges időtöltés, ahelyett hogy más dolgot csinálnál. Másoknak pedig több ezer órájuk van benne, amihez képest a te statisztikád szinte semmi.


Az emberek általában ott húzzák meg a "normális" határát, hogy minden ami más dologtól veszi el az időt és annak rovására megy (mert alárendeled magad az időtöltésnek és minden mást halogatsz vagy hanyagolsz) az már 'beteges', meg 'függőség', de ami nem lépi át ezt a határt, az normális. Van akinek a napi 10 óra Facebookon lógás is normális, mások szerint már durva függőség. Úgyhogy nem fogsz itt sem rátalálni az igazságra.

2018. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
583? Ezek amatőr számok. Valakinek 11833 órája is van, és neki sincsen semmi baja! :D
2018. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mit csináljak? válasza:
55%
Ez olyan kérdés volt hogy normális hogy megtudom e kenni a kenyeret vajjal ? Ez egy akkora hülye kérdés volt mint egy fal ! de most komolyan.
2018. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?Ha szereted ezt a játékot,akkor miért teszed fel ezt a kérdést?Nekem mondjuk 596 órám van benne.
2018. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, nekem 1000+ órám van, ez volt az első játékom. A legtöbb órához nagyon távol vagy, mert annak a játékosnak 25000 órája van!
2019. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!