Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alien isolationról lehet...

Mindenre válasz kérdése:

Az alien isolationról lehet videót néznem, ha nem akarom tudni, hogy merre lesz az alien? Mesterséges az intelligenciája? Mindig máshol jelen meg? Mármint, ha én ugyanoda megyek, mint a videós, akkor nem biztos, hogy ugyanott lesz az alien?

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 09:01
 1/4 csatrad ***** válasza:
seed el dolgozik amit aa procid belso hertzebol olvas ki, lehetettlenseg reprodukalni ket esetet egyformara.
2018. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A sztoriban van 1-2 szkriptelt rész, ahol biztosan megjelenik. Ill. miután bejön a sztoriba, onnantól 70%-ban a közeledben lesz. Bár megvannak neki az előre leprogramozott útvonalak, úgy oldották meg, hogy ez ne legyen feltűnő, még akkor sem, amikor a standard "A-ból B-be és vissza A-ba" metódust követi. Te sem bújhatsz el sokáig, mert előbb-utóbb kiszagol, mindig helyet kell változtatnod. Nem emlékszem olyanra, hogy kétszer ugyanott kapott volna el. A legidegesítőbbek azok a szituk, amikor TUDOD, hogy itt van valahol, csak nem tudod, hol, alattad, feletted v melletted. :D


Nagyon fsza játék, de nem hinném, hogy gameplay-nél átjön ez az izgalom.

2018. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
(Hozzáteszem, a survival móddal nem sokat játszottam, csak a sztorival...)
2018. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írta a második válaszoló! Én még annyit tennék hozzá, hogy én is nagyon élveztem a játékot. Érdekes sztori, sok izgalom és feszültség. Valamint ha Alien fan vagy, akkor egy kis érdekesség is jut a játékból, mint rajongó.
2018. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!