Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek elalvás elótt....

Nagyon félek elalvás elótt. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok már kisgyerek, de elalvás előtt nagyon félek,magam sem tudom mitől. Sötétség, szellemek stb. A szobám kicsit odébb esik a többiekétől, mégis úgy érzem, mintha nem egyedül lennék a helyiségben. Szóval nem tudom mit tegyek. Előre is köszönöm a segítséget! Csak normális válaszokat légyszíves❣️
2018. aug. 28. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

"szellemek"


Fordulj szakemberhez, inkább...

2018. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt valahogy nem értem! Gondolod hogy tényleg szellemek lennének a szobában vagy csak szimplán ettől félsz és beképzeled?
2018. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy cicád?

Ki szoktam menni néha egy tanyaszerű üres ingatlanomba és ha bemegy a macska akkor nagyon otthonos lesz tőle a korábbi kietlenség.

2018. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy szerezz egy fiút, ahhoz is odabújhatnál.
2018. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cicám van, ha velem alszik nem félek.💞 Igen,valószínűleg csak beképzelem, ezen szeretnék változtatni. Fiút is szeretnék, de nem kellenék senkinek.😂 Az 1.-nek pedig külön köszönöm a normális választ.🤦
2018. aug. 28. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Aludj el vmi nyugtató zenére.
2018. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sztibor567 válasza:
Ha szellemek vannak a szobádban hívj médiumot. Én hiszek a szellemében.
2021. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!