Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek az iskolai bemutatkozástól?

Nagy Zsolt Ádám kérdése:

Félek az iskolai bemutatkozástól?

Figyelt kérdés

Most megyek 1.o-ba, középiskolába és félek a bemutatkozástól minden egyes tanárnak bemutatkozni külön kicsit szégyellem is a nevem (Benjámin) csomó mindennek lehet csúfolni. Benjámin az elefánt, penny meg ilyenek.

És félek magától mert már gúnyoltak a nevemmel mit tegyek? Nagyon izgulok


2018. aug. 29. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Képzelj el egy ember egy idegen, legyen diák akit nem ismersz. Szorongva félve menne ki mert a nevét cikinek tartja. Mit szólná hozzá? A csudába is legyél már magabiztos! Hallottál már róla hogy a bemutatkozás a találkozás első pár percben sokminden eldől? Ilyen hozzáállással nehéz lesz, ha jól veszed az akadájt, jó lesz az éved.
2018. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csatrad ***** válasza:

nem a te feladatod a csufolodas elkerulese, a tanar dolga, hogy fegyelmet tartson. szoval te nem tudod elrontni, csak a tanar.

ha szorongasz ugy altalaban, akkor csak nezd a tanar orranak a hegyet. csak arra fokuszalj es ahoz beszelj.

ha latjak rajtad, hogy neked nem tetszik a sajat neved akkor miert zavar, hogy masnak sem tetszik, erts egyet a tobbiekkel es iamerd el, hogy a mai vilagban a szuleid hoztak egy rossz dontest.

a legjobban ugy tudod a caufolokat lerazni, ha megmutatod nekik, hogy a csufolodassal semmi hatast nem ernek el nalad, sot az ellenkezojet.

2018. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne viccelj!! A Benjámin tök jó név :D Ennyi erővel bárkit lehetne csúfolni, meg különben is.. a csúfolódástól nem kell félni. Ha viccesen fogod fel akkor a többiek is annak fogják, jó barátok között mindig van egy kis gúnyolódás. Szinte mindenki ismeretlenként megy a középiskolába, nem a csúfolódással lesznek a társaid elfoglalva, hanem hogy minél több barátot szerezzenek. Meg fogsz majd lepődni, eleinte én is azt hittem amit te. Gondold el mekkora félnivalója van annak aki évközben megy át egy másik osztályba, ahol mindenki összeszokott. Na ott már lehet, hogy eleinte egy kicsit idegennek tartják, de 1-2 nap és beilleszkedik. Amit írtam azt tapasztalatból írtam, én már végzős leszek és amellett, hogy egy nagyon jó baráti társaságom van az iskolán kívül, az iskolán belül is jó barátokat szereztem :D


Sok sikert :)

2018. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!