Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani szerelmes,...

Tudtok mondani szerelmes, fantasy animéket? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek ahol a hősnőnk nem egy elesett virágszál akit állandóan megmenteni kell és csak végig nyüszörgi az animét. Igazából szeretem ha a két főszereplő nem teljesen jön ki jól az elején úgy értem hogy a csajszi nem könnyen adja magát mint ennél-->Kaichou wa Maid-sama (bár ez nem fantasy :3). De viszonyítás ként pl.: Inu x Boku SS (ez egy kicsit kivétel),Kamisama Hajimemashita (eddig ez a kedvencem mivel a rajzolást egyszerűen imádom a pasi marha jól néz ki és az egész animében olyan jó poénok vannak hogy az hihetetlen) , Hiiro no Kakera és még sorolhatnám!!!! Előre is köszii!

2018. aug. 29. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Noragami?


Amúgy ha "nehezen kapható" lány karaktereket keresel akkor keress rá a "tsundere" szóra :D

2018. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akatsuki no yona (az elején sokat nyafog a főhősnő, de hamar kikupálódik)
2018. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sword Art Online
2018. aug. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Akatsuki No Yona-t már láttam sőt többször is de nagyon sajnálom hogy nincs folytatva. A kedvenceim közt van.
2018. aug. 30. 15:02
 5/5 anonim válasza:
inu x boku ss
2018. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!