Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan legyek egyszerre lusta és szorgalmas?

Ha szorgalmas lennék, abba előbb-utóbb bele fáradtak és el öntenek a nagy lustaság, másrészt mások is vissza élnének vele.

Ha pedig lusta lennék, az mindenben hátráltatja.

Hogyan legyek a kettő között, tehát egyszerre lusta és szorgalmas?:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: teendő, munka, szorgalom, lustaság

2018. aug. 30. 15:47  Privát üzenet  

A válasz
Légy szorgalmas abban ami érdekel amit csinálni szeretnél.Legyél lusta a számodra nem fontos érdektelen dolgokban.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. aug. 30. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bevehetek egyszerre 2 macskagyoker nyugtatot?
Meggymagozót keresek, ami egyszerre több meggyett lenne képes magozni. Ha vki tud ilyenről, és figyelmembe ajánlaná azt megköszönném! (? )
Musical. Lyn hogy lehet egyszerre több fiókom?
Meg buktam 7. osztályban földrajzból. És most bajban vagyok. Ezt a sok olvasni valóz nem tudom meg tanulni egyszerre. Valaki. volt már ebben a cipőben? És ha igen akkor segít nekem?
A messengert egyszerre tudom használni telefonon és tableten, egy fiókról?
Létezik olyan spirálfüzet amiben kockás és vonalas lap is van egyszerre?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!