Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen? (hennafestés)

Van ilyen? (hennafestés)

Figyelt kérdés

Mivel a szüleim nem nagyon rajonganak a tetoválásért(amit meg is értek, én nem szeretném azt, ha öregedő bőrömön rajta lenne egy két motívum).

Nagyon nagy animés vagyok(jelenleg) ezért szeretnék a kuroshitsuji animéből Sebastian contract seal-jét a kézfejemre hennával festeni. Megoldható lenne? Annyi kell tudni az alakról, hogy szimmetrikus, pentagramma szerű alak látható rajta, és betűk továbbá egy külső gyűrű ami vastagabb. Megoldható-e ez hennafestéssel, ráadásul itt Pécsen? Mennyi átlagosan egy ilyen dolognak az ára?


Köszönöm előre is válaszokat! :)



2018. aug. 31. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos vagyok benne, hogy valahogy megoldható. talán még egy tetováló szalonban is meg tudnák csinálni, hiszen hennát vinnéd ( bár lehet, hogy nekik is van), ott pedig elviekben művészek vannak, akik rajzokat el tudnak készíteni. Árat szerintem helyben döntik el a bonyolultságától, nehézségétől függően.

Vagy ha van valami anime közösség a közeledben, akkor ott is lehet köztük, akinek van művészi érzéke, és meg tudná neked oldani a hennás "tetoválást".

2018. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aliexpress-ről baromi olcsón rendelhetsz hennát (én vettem), és valakit megkérsz, aki érez magában némi művészi vénát és bízol benne
2018. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!