Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halottal álmodni?

Halottal álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a mamámnál voltam akiknél volt egy vendég és beakarták nekem mutatni, viszont mikor odamentem a halott dédimamám ült a fotelben. Mikor elkezdtem vele beszélgetni akkor a mamámék meglepődtek, hogy őt látom mert ők nem láttak senkit és elkezdtek félteni engem tőle.

(Nagyon sokat álmodtam vele a családból egyedül én mikor meghalt, de mindig féltem tőle az álmomban és sose beszélt hozzám, ez volt az első alkalom most) Azt mondta 'Látod, itt vagyok és senki sem akarja ezt', következő, hogy nagyon fáradt és ami nagyon megmaradt bennem, hogy vigyázzatok egymásra mert úgy is sorban fogtak meghalni lassan.

Bennem van a mostani percig a borzongás, egyszerűen ezt nem tudom kiverni a fejemből.

Legutóbbi álmom vele a dédipapámmal volt aki ezután rá egy hétre meghalt. Ott csalogatta őt, hogy menjen vele miközben csak az árnyékát láttam a mamámnak, papám pedig ellenkezett és félt.

Szerintetek én is féljek? Valami tipp? Nem tudom megfejteni, hogy ez most jó vagy rossz.



2018. szept. 1. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Szerintem neked nem kell félned, de igazán adhatnál abból amit szívsz!
2018. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kérdezőnek üzenem: szerintem a nagymamàd Próbál veled kapcsolatba lépni De az álmaidban egyelőre! szerintem vagy Beszélgetni akar veled vagy Figyelmeztetni valami nagyon rosszra! Vagy Csak szimplán egy Jelenés amit addig nem Hagy abba míg megnem érted mit akar mondani!



Első válaszoló: szerintem egyáltalán nem Bolond a kérdező! És nem szív semmit! Mert tényleg van Ilyen én nekem erős Hitem van Isten és Jézus Felett! Meg a szellemek Iránt és a Démonok Iránt Is! Ha nem tetszik valami, Vagy Ha nem Hiszel Ebben akkor lehet tovább lapozni! Meg egyébként Ha nem Hiszel Ebben miért keresgélsz a ezotéria kategóriába? :P szoval Öcsém Húzz melegebb êghajlatra! Kösz tesó!🤣🔥🔥🔥🔥🔥🔥

2022. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!