Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért késik a tv a nappaliban?

Miért késik a tv a nappaliban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kicsit talán furán hangozhat a kérdés de jobban nem tudtam megfogalmazni. Na szóval az a helyzet hogy nálunk csak a nappaliban van egy Samsung plazma tv. Az összes többi szobában “doboz” tv van (Nem tudom pontosan hogy kell mondani a régebbi tévéknek a nevét). És a nappaliban egy pár másodpercet késik a tv a többihez képest. Például ha ugyanaz az adó megy a nappaliba meg valamelyik szobában visszhangzik a kettő (mint írtam csak pár másodperc az eltérés ezért visszhangzik). Ez miért van? Karácsonyra tervezünk az egyik szobába tenni egy kissebb ilyen lapos tv-t (samsung lessz az is szerintem). Akkor hiába lessz új a tv nem úgy fog menni mint a nappaliban? Úgy értem hogy az új tv akkor ugyanúgy fog menni mint a többi régi fajta és előrébb lessz vagy úgy mint a nappaliban és késni fog egy kicsit. Köszi a válaszokat előre is!

2018. szept. 1. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A/D konverternek lehet kell idő
2018. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyent ilyent tapasztalhatsz tapaztalhatsz digitális jel, korszerű tévé esetében is. Pl.Duna TV HD és normál között is több másidperc eltérés van. Legalábbis műholdas vevőnél ezt tapaztalom. Lehet, hogy kábelen nincs ilyen.
2018. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk DIGI-kábel van. A pc-n a Digionline másfél percet késik a tv-hez képest.
2018. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az internetes tévé teljesen más tészta, azt ne keverd ide.
2018. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!