Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tesiórán azt...

Mit tegyek, ha tesiórán azt mondják vegyem ki a piercingem?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete lett orr piercingem és még nem szedhetem ki, de tesi órán nem lehet ilyesmiket hordani. Nem akarom kiszedni, mert akkor beforr, pedig amúgy sokba került a lyukasztása..

2018. szept. 3. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
ha elakad és letépi a fél orrod az még drágább lesz! de te tudod!
2018. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha ragtapasszal leragasztod? Az egyik csajnak szemöldök piercingje volt, és a gyakorlatvezető csak úgy engedte órára, ha előtte ragtapasszal (Leukoplast) leragasztotta.
2018. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, meg fogom próbálni:)
2018. szept. 3. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Ha más nincs, akkor kiveszed. 45 perc alatt nem forr össze
2018. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy őszintén, szerintem egy orrpiercing nem sok dologba akadna bele. Mármint max. az ember hajába, de azt felköti. Oké, nyilván van olyan feladat, ahol nem jó, de úgy átlagban, szerintem kevés dolog az ami veszélyes lenne. De ez most lényegtelen.


Nyilván kiszedni minden tesi óra előtt nem lenne jó, pláne hogy ilyenkor nem annyira jó nyúlkálni se hozzá... nálunk is volt ilyen probléma (mondjuk nem konkrétan csak a tesi óra miatt), simán megmondta a tanárnak, hogy nem bírja, mivel beforrna a lyuk. Elfogadta a tanár. Nem tudnád megmondani a tanárnak, hogy pár hétig had hordjad még tesin? (nem tudom mennyi idő után szabad kivenni, nem vagyok járatos az orrpiercingekben)


Amúgy csak én nem értem, hogy miért nyár végén kell orrpiercinget szúratni? :D Több ismerősöm is most csináltatott, és egyszerűen nem értem. :D Szerintem sok suliban kivetetik, pláne a miénkben, ami vallásos. :D

2018. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!