Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki meleg akkor a fió...

Ha valaki meleg akkor a fió vagy a lány öltözőben öltözik és melyik wc-t használja? Vagy semmi sem változik?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vicces lenne, ha bemenne egy női öltözőbe egy férfi, hogy hát ő meleg, és ezért ott akar öltözni. :D Igazából mindenkinek oda kell mennie, amit a teste meghatároz, senkit nem érdekel, mit gondol belül. Nyugaton persze erőlködnek ezzel, de sokra nem mennek, nem lehet 30 féle öltözőt nyitni a sok queernek meg egyéb eltévelyedettnek.
2018. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%

Ha fiú, akkor továbbra is a fiút, ha lány, akkor a lányt.

Még ha transznemű is akkor is a biológiai neméhez megfelelő öltözőt/wct használja. Semmi sem változik. Elég nagy bajok lennének.


Mellesleg gondolj bele milyen jó lehet nézegetni titokban ha valaki tetszik. ;)

//biszex lány

2018. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális orientációnak a világon semmi köze a nemi identitáshoz. Egy normál meleg férfi egyértelműen férfi, férfinak érzi magát, nyilván a férfiakhoz megy. Ha egyben transznemű is, az persze már más lapra tartozik, de nem azt kérdezted.


A transzneműknél ez megoszlik. Én androgün vagyok, nekem semmi bajom a biológiai nememmel. Gondolom, a semlegesneműeket sem érdekli a dolog. A normál transzneműeknél van gond, ott a megváltozás bizonyos pontján változtatnak, gondolom. Amikor már külsőre eléggé megközelítették a lelki nemüket s nem okoz problémát a dolog...? Nem irigylem szegényeket, ez így komplikált lehet.

2018. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is tudtam hogy "már" ennyi gender (nem tudom mi a megfelelő es kontextusba illő magyar kifejezés) van. És így utólag hülye kérdés volt mivel ha meleg vagy attól még fiú az illető és férfi és női öltöző van nem meleg hetero cisz vagy transz stb. Köszi a válszokat!
2018. szept. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!