Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van a lakás kulcsom?

Hol van a lakás kulcsom?

Figyelt kérdés

Vasárnap este bejöttem vele, hétfő reggelre nyoma veszett.

Hol lehet? :c


2018. szept. 5. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ott kell lenni valahol !!
2018. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem semmi köze az ezotériához. Nem vetted észre, és le verted az ágy hátához, fotel hátához meg ilyesmi. Biztos, hogy nem a szellemek vitték el. Egy kulcs elég kicsi, bárhol lehet, bárhova becsúszhatott. Megértem, ha azt mondod, hogy vasárnap este vettél egy mosógépet vagy tévét vagy kandallót és másnap reggelre eltünik. Na, az már különös. De ha a kulcs eltűnik, azon nem kell csodálkozni. Az egy kis tárgy, elég könnyen el tud "tűnni".
2018. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja nem nem, nem a szellemek vitték el, csak arra gondoltam hátha egy látnok megérzi a jelenlétét mert már mindenhol kerestem és ez az utolsó hely ahova fordulhatok :c
2018. szept. 5. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Megettem, hogy ne legyen vashiányom. :-)
2018. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hívd fel a tudakozót!
2018. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát igen, a kulcsok könnyen el tudnak "tűnni", felszívódni. Ülj le valahova, nyugodj meg, relaxálj (ugyanis ha ideges vagy, és erőlteted, tuti nem fog sikerülni), és gondold végig mit csináltál, mikor bejöttél vele az ajtón. Hova tetted, merre mentél?

Én egyszer a hűtőben (!), egyszer pedig a fali szekrényünk polcára betéve találtam meg a kulcsomat. Valamit tettél, közben automatán letetted a kulcsaid, és most nem emlékszel, hogy hova. Képzeletben játszd végig az akkori hazaérkezésed - ha az segít, akár mormold magadban félhangosan - az útvonalat, és közben mit csináltál.

Ha ez sem jön be, akkor ötletem sincs, de egyszer, mikor nem várod, akkor fogsz rátalálni. :)

2018. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a támogatást, a kulcs meg lett

de azért még van itt valami megmagyarázhatatlan... a kulcsot a szüleimnél hagytam, majd hazajöttem... nem emlékszem hogy jöttem be... az ajtón.

2018. szept. 5. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Arra emlékszel, hogy bezártad-e a lakást, mikor elmentél?

Amikor elköltöztem a szüleimtől, hetekig azt álmodtam, hogy nyitva felejtettem a lakást. Volt is, hogy visszafordultam ellenőrizni, nagyon hajtós időszak volt.

2018. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs... mondjuk egy kicsit szét szórt vagyok mostanában, csak gyűlnek a gondok... lényeg hogy megvan
2018. szept. 5. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor most próbálj koncentrálni, én is voltam nagyon szétszórt, tudom, mennyire pocsék. Ilyenkor jobban kell tudatosan összpontosítani, írj fel mindent, vezess naptárt, ne oszd meg a figyelmed. Majd helyreállsz, aztán jó lesz. :-)
2018. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!